Sen Sen Değilsin 720p Türkçe Dublaj Film İzle

2014-12-30 07:52:00

You're Not You 720p Türkçe Dublaj Film İzle

Film Özeti

Başarılı bir yazar olan Kate (Hilary Swank) kendisine konan ALS teşhisi sonrası bir yardımcıya ihtiyaç duyar, bu iş için de delifişek, sorumsuz bir üniversite öğrencisi olan Bec (Emmy Rossum) bulunur. Kate'in eşi Evan'la sorunları vardır, Bec ise ilişkilerinde istikrarı bulamamıştır. Bu iki farklı kadın tuhaf ama fazlasıyla dürüst bir bağla birbirine bağlanırlar.

Yapımı : 2014 - ABD

Tür : Dram

Süre: 104 Dak.

Yönetmen : George C. Wolfe

Oyuncular : Josh Duhamel ,  Hilary Swank ,  Ali Larter ,  Emmy Rossum ,  Julian McMahon

Senaryo : Jordan Roberts ,  Michelle Wildgen ,  Shana Feste ,  WGA

Yapımcı : Hilary Swank ,  Denise Di Novi

Devamı

Kaptan Amerika: Kış Askeri 720p Türkçe Dublaj Film İzle

2014-12-29 00:19:00

Captain America: The Winter Soldier

Film Özeti

Kaptan Amerika’yı, Yenilmezler ile birlikte New York’ta yaşanan dehşet verici olayların ardından Washington D.C.’de huzur içinde yaşarken ve modern dünyaya uyum sağlamaya çalışırken buluyoruz.
 
S.H.I.E.L.D. üyesi bir arkadaşı saldırıya uğrayınca Steve, dünyayı tehlikeye atan bir entrika ağının içine çekilir. Kara Dul (Black Widow) ile güçlerini birleştiren Kaptan Amerika, kendisini susturmak için gönderilen profesyonel katillerle savaşırken bir yandan da giderek genişleyen bir komployu ortaya çıkarmak için çabalamaktadır. Bu kötü niyetli oyunun foyası meydana çıkınca Kaptan Amerika ve Kara Dul yeni arkadaşları Falcon’dan yardım isterler. Fakat kısa süre sonra kendilerini hiç beklenmedik ve zorlu bir düşmanla; Kış Askeri ile karşı karşıya bulurlar.

Yapımı : 2014 - ABD

Tür : Bilim Kurgu ,  Aksiyon ,  Macera

Süre: 116 Dak.

Yönetmen : Anthony Russo,  Joe Russo

Oyuncular : Scarlett Johansson ,  Samuel L. Jackson ,  Chris Evans ,  Cobie Smulders ,  Stan Lee

Senaryo : Christopher Markus ,  Ed Brubaker

Yapımcı : Kevin Feige

 

Devamı

Kutu Cüceleri: Yaratıklar Aramızda 720p Türkçe Dublaj Film İzle

2014-12-29 00:16:00

The Boxtrolls

Film Özeti

“Kutu Cüceleri: Yaratıklar Aramızda” (The Boxtrolls) filmi, zenginliğe ve kokuşmuş güzel peynirlere takıntılı, Viktoryen dönemin lüks bir kasabası olan Cheesebridge’de geçen komik bir hikayeyi anlatıyor. Cheesebridge’in sevimli Arnavut kaldırımlı sokaklarının altında geceleri kanalizasyondan çıkarak kasaba halkının en değer verdiği şeyleri yani çocuklarını ve peynirlerini çalan canavarlar, Kutu Cüceleri yaşar. En azından kasaba sakinlerinin inandığı efsane budur. Gerçekte ise Kutu Cüceleri, sırtlarında geri dönüştürülmüş karton kutuları kaplumbağaların kabuklarını taşıdıkları gibi taşıyan, büyük mağaralarda yaşayan garip ve sevimli tiplerden oluşan bir yeraltı toplumudur. Kutu Cüceleri, yetim bir çocuk olan EGGS’i çocukluğundan itibaren kendi çöp karıştırıcıları ve mekanik çöp toplayıcıları olarak yetiştirmişlerdir. Kutu Cüceleri, Cheesebridge toplumuna girmek için kendilerini yok etmeye kararlı ARCHIBALD SNATCHER isimli hain bir böcek öldürücünün hedefi olduklarında, iyi kalpli afacanlar, evlatlıklarına ve maceracı zengin kız WINNIE’ye başvurmak zorunda kalırlar.

Vizyon Tarihi: 26 Eylül 2014

Yapımı : 2014 - ABD

Tür : Animasyon ,  Aile ,  Macera

Süre: 94 Dak.

Yönetmen : Graham Annable,  Anthony Stacchi

Oyuncular :  -

Seslendirenler : Elle Fanning ,  Ben Kingsley ,  Simon Pegg ,  Toni Collette ,  Nick Frost

Senaryo : Adam Pava ,  Irena Brignull

Yapımcı :  -

Devamı

Adalet 720p Türkçe Dublaj Film İzle

2014-12-29 00:14:00

The Equalizer

Film Özeti

Robert McCall eski bir Black Ops askeridir. Sahte bir ölüm hazırlayarak Boston'da yaşamaya başlayan Robert McCall, emeklilik zamanlarının keyfini çıkartırken, Teri isminde bir kızı kurtarması gerekmektedir. Kurtarması gerektiği kız yüzünden Rus mafyasıyla birlikte karşı karşıya gelecektir.

Yapımı : 2014 - ABD

Tür : Aksiyon ,  Dram ,  Gerilim

Süre: 131 Dak.

Yönetmen : Antoine Fuqua

Oyuncular : Denzel Washington ,  Chloë Grace Moretz ,  Haley Bennett ,  Bill Pullman ,  Marton Csokas

Senaryo : Paul Haggis ,  Richard Wenk

Yapımcı : Denzel Washington ,  Todd Black

Devamı